Sencor SGM21T Tetris

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Super hra, hraje celá rodina, máme už 2ks.

• Klasická hra vo výbornej cene

Som spokojný a odporúčam

• , zakúpené v NEJCENY.cz

S produktom som veľmi spokojná.

Produkt nemá žiadne parametre.

16 hier v 1: Magický diamant, Strieľanie štvorcov, Inteligentná doska, Strieľačka, Chytrá žaba, Skladník, Strelec, Nenásytný had, Tetris, Pohyblivý tetris, Tetris so zámenou blokov, Tetris s rastúcimi radmi, Kombinácia tetrisov

• Veľký dobre čitateľný displej
  • Viacnásobná úroveň hry
  • Viacnásobná rýchlosť
  • Odolné plastové tlačidlá
  • Tlačidlo pauzy
  • Počítadlo skóre
  • Nastavenie hlasitosti

• , zakúpené v Datacomp.sk

• Super hra, hraje celá rodina, máme už 2ks.

• Klasická hra vo výbornej cene

Som spokojný a odporúčam

• , zakúpené v NEJCENY.cz

S produktom som veľmi spokojná.

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

Pre deti kde si nemozu brat tablet :o)

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

Nemôžem hodnotiť tovar nebol na sklade tak som objednávku zrušil

• , zakúpené v Maxa.sk

• komunisticka dobra hra :D
  • , zakúpené v Andrea Shop

• Pohodová hra za málo peňazí! Tak trochu retro. :)

Som spokojná!

• , zakúpené v mojshop.eu

• kto pozna hru Tetris vie, ze nie je velmi co pokazit. Musite si len vybrat spravny model podla ponukanych moznosti.
    • v baleni nie su dodane baterky

Tato hra (v inom prevedeni) bola u nas uz ako detoch stalym spolocnikom. Som skutocne rada, ze je este na trhu aj v inej ako PC verzii.

• kvalitné spracovanie kritu a tlačítok
    • nízke rozlíšenie - veľmi malá hracia plocha
    • žiadna klasika, je to nová blbosť zle okopírovaná
    • a čo je najhoršie že to niesu KOCKY !!! sú to obdĺžniky a vyzerá to dosť hrozne keď pri otáčaní kociek mení svoju velkosť.

nekvalitná hra zlé spracovanie proste nečakajte klasickú "tetrisku". ak hľadáte hru z vašeho detstva, nájdete ju pod "Brick Game"... toto je úplne zlá napodobenina. škoda jak to sencor odflákol, kryt sa im veľmi podaril a tlačítka sú kvalitné a dobre sa to celé drží. a ten displej by bol tiež super za to aký je veľký ale rozlíšenie 8×14 je neskutočne malá hracia plocha, a čo sa tíka hier, tak tích klasických tam nenájdete moc, jedine tetris aj keď to by mi moc nevadilo keďže všetci chceme len tetris :D
    Ak ste nikdy nehrali tetris ani ste nemali ako malý tomuto podobnú hru, tak vás to možno nenaštve aká zlá je oproti tím starším táto :)

• , zakúpené v eTECHSHOP.sk

splnil očakávanie, deti sa s tým zahrajú na cestách autom